?

Log in

No account? Create an account

KAMENETZ FOREVER

Камянець-Подільське віртуальне товариство

Previous Entry Share Next Entry
Навертатимуть за "пятьорки"?
бульбашки
bulbaszkaero wrote in kam_pod
У кам"янецьких школах з вересня впроваджується новий обов"язковий предмет - "християнська етика". Про це з гордістю заявив заступник мера Олег Демчук в інтерв"ю минулого тижня.

Відтепер про духовність підростаючого покоління можна не переживати:(

Паралельні обговорення теми:http://community.livejournal.com/ua_catholic/11954.html?view=60338#t60338,
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2686.0

Моніторинг населення на предмет введення уроків: http://www.osvita-kp.org.ua/
У "розпакованому" вигляді - тут:http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2686.msg72367#new

  • 1
А хто її викладатиме?Попи,ксьонзи чи якісь штунди?

І головне - з якого класу?

Кілька місяців тому тримала в руках робочий зошит (типу прописів) для Християнської етики для молодших класів. Там було купа малюнків відповідної тематики, щось треба було розмальовувати, щось домальовувати по штриховій лінії. Знала б, що так обернеться, то здоймила б на фотік:(

дуже демократично :((

цікаво, чи батьки зможуть відмовитись від такого блага?

Думаю не зможуть. Їх будуть катувати освяченими свічками та топитимуть у освяченій воді. Адже кожен хто вчився в савєцький школі знає, що церква, це буржуазне знаряддя для катувань та використання простих селян та робітників.
Не дамо затуркати дітей! Хай розвиваються в пізнанні благ езотерики та гороскопів!

В усякому разі, примусити ніхто нікого не може.

Чому ж не може? Я себе відчуваю змушеним до слухання різної маячні про гороскопи та роки козлів ледь не на кожному кроці. Совковість ще довго буде пожирати мізґи, а вірою будуть вважатися різноманітні посвячення та покроплення.
А якщо серйозно, то я жартую про катування. (про всяк випадок)

Совковість залиште у спокої - вона вже давно ні до чого, зараз більше можна казати за тотальну американізацію, наприклад.
На жаль, неможливо створити умови, щоб кожен жив у окремій спільноті однодумців. Ми будемо слухати про гороскопи, про ворожіння, про фашизм, про що завгодно - кожен вільний вірити, у що він хоче. І християн також ніхто не обмежує у просуванні інформації про себе, у проведенні масових акцій, проповідуванні і таке інше. По-моєму, цієї інформації також не бракує. Є недільні, школи, катехізація. Мало? Ну, можна церкві працювати більше - на своєму полі.


Гороскопи - це ТОТАЛЬНЕ зло. я для себе давно вирішила - лише те ЗМІ гідне уваги, де гороскопів нема. Тому читаю собі Есквайр, Русский Репортер і Большой Город - і задоволена.
Гороскопи, кросворди і рецепти - зло.

Ну, крім,хіба що японських кросвордів:))))

та теж зло.

Думаєш? А я сподівалась, що хоча б японські - не зло:( Тоді новини і плітки про зірок - також піддаю анафемі. І короткі змісти серіалів.

а рецепти за шо?

Бо відкриваєш якийсь телде-додаток до Експересу абощо - а там пусті місця заповнені рецептами. Як правило, це марципани з перепелиними яйцями, комарині носи в бальзамічному оцті і фаршировані агавою гриби шіітаке.
Нереальні речі для простих господинь.

А який із можливих аспектів засмутив?

Довго повторювати - вже було сказано. Ще один момент - якщо йдеться про етику, то слід базуватися на надбаннях УСЬОГО людства, в тому числі поза християнством. Бо є загальнолюдські цінності (які в чомусь перегукуються з християнством).
А якщо людина не сприйняла віри і не є релігійною? То що - вона має відкинути і гуманність? Хотілося б розвести ці поняття і не плутати дітей.

От саме тут і згодиться твоя пед-освіта. До 5 класу ти можеш займатися з дітьми сама, без школи.
Так, це патик з двома кінцями, авжеж, але я б вчинила саме так. Я переконаний атеїст, Мік переконаний атеїст, і якби хоч хтось, хоч якось спробував нашу дитину, якби ми її мали, навертати в будь-яку регілію - познайомився б з своїми небесними патронами дещо раніше.
Церква відділена від держави.

Мене ще бісять регілійні славоспіви на всяких презентаціях і окроплення бусів "святою" водою, і тотальне хрещення всім автобусом, коли проїжджається повз церкву/капличку, і вихідні в дні християнських свят. Якого чорта?

Хай мене покрасять, щоб я ще й мусіла своїх дітей навчати замість школи. Гадаю, в мене знайдуться важливіші справи, а для навчання дітей є фахівці (принаймнф сподіваюся таких знайти). А щодо "ХЕ" - ну не схочу, щоб вивчали - то й не вивчатимуть

Тільки з засідання фотоклубу. Мова йшла й за наших мусульман. Відомі імена і навіть адреси мінаретозазіхателів. От :)

Ну, то оприлюднюй, е соромся:) Ну, або хоча б мені по секрету:)

товариство досить численне (!). 90 % складу - слов*яни (!). Сергый як-його-там мешкає на Тімірязєва. Люди кажуть, це проплачена зверху акція, а зовсім не голосний піар. Не знаю-не знаю. Кажуть ще, що вимагають взагалі ВЕСЬ костел - ну це вже повна маячня.

re:товариство досить численне (!)

Це скільки?

Re: товариство досить численне (!)

ну звідки ж я знаю? :) Сказали - численне, кажу - численне. За що купила, за то і продаю:)

  • 1