?

Log in

No account? Create an account

KAMENETZ FOREVER

Камянець-Подільське віртуальне товариство

Previous Entry Share Next Entry
Істфак риє в себе під носом
баняки
bulbaszkaero wrote in kam_pod
Розкопують фундамент колишньої гімназійної церкви (хто досі не в курсі, в приміщенні істфаку колись була чоловіча гімназія). Це чи не єдині на все Старе місто офіційні археологічні розкопки, бо решту старих фундаментів розкопують без усіляких досліджень. І ще колись кусатимуть себе за лікті: яка нагода була перелопатити весь Кам"янець! Але запізно буде: буржуї добудують свої особнячки, і дулі дві пані Пламеницька докопається до римської суті нашого міста.

192,03 КБ

Цей горщик викопався зовсім випадково і абсолютно незаконно, підручним засобом у вигляді знайденого тут же черепка. Грошів у ньому не знайшлося - сама лише зола. Та й горщик тут же розсипався, але добрі люди зібрали всі до жодного черепочки в торбинку і обіцяли склеїти ще краще, як було:)


  • 1
Ємко. Тіко незрозуміло: "капец" - це добре, чи це черевик?;)

ЦЕ ДОБРЕ, а шо таке емко?

Не емко, а Ємко. То значить: мало буквів - і дууже глибокий зміст:)

ухти який жирок!

Цікаво, що вже нарили. Бо оті ніші, що свіжозамуровані - то, слід розуміти, якісь поховання.

(Deleted comment)
Є в музеї кілька молодих ентузіастів, що рвуться копати "бєзвозмєздно", але вже два роки не можуть вибити у свого керівництва відкриті листи на проведення розкопів. Риють, відповідно, незаконно, але безсистемно, стихійно, на свій страх і ризик. Знахідки по-чесному несуть до музею, описують, реєструють, зклеюють, як треба. Але то всього-навсього окремі предмети, хоча є серед них і доволі давні і цікаві персонально мені як юному колекціонеру кераміки:)

Була думка писати статтю до "Подолянина", але цю тему голими руками не взяти, потрібні факти, а авторові статті - "криша". Рейвах мають піднімати все-таки наші авторитетні професори. Не знаю, чому вони мовчать, і навіть не подають звернень через пресу. Може, все-таки є сенс роздути скандал за допомогою ТВ-каналів? Маєш міркування на цю тему?

Ну, то шо ви придумали?

Спробую зацікавити "Подолянин" такою статтею. Жаль, сама писати не зможу - це потрібно зустрітися з кількома людьми, взяти інтерв"ю, потім їх розшифрувати. походити-пофотати, звести статтю... Мені з моїми двома пупсами зовсім нема часу, а руки чешуться. Якщо газета візьметься (маю на оці конкретного молодого толкового журналіста), то я його натаскаю, дам всі факти, що в мене є, зведу з ким треба. Сьогодні і переговорю, а там видно буде.

Я от, думала передати цю інформацію одному київському журналістові. Та, може варто трохи зачекати?

Вже домовились про статтю. Починаю збирати інформацію. Тиждень зачекай - я скину тобі все, що нагребу. То буде незайве.

  • 1