Бульбашка Aero (bulbaszkaero) wrote in kam_pod,
Бульбашка Aero
bulbaszkaero
kam_pod

Капранови.

Ну, Ви ж уже в курсі, що вони приїжджали?

Photobucket

Приїзд братів Капрнових до Кам"янця став для мене просто розривом мозку (низький уклін ГПР "Гідність" і особисто Олегу Віленовичу;)). Хтось цнотливо морщив носа від поезії "про це" і з матюками, а для мене, ну чесне слово, це був ковток свіжого повітря:)))))))) Ну класно, що не було чопорної "творчої зустрічі" із цитуванням власних творів. Ні, ну цитування насправді теж було. Але, як кажуть поляки, "без пшесади". Тобто, щоб народ не знудило.


Photobucket

Еротичні та іронічні вірші з матюками - це було насправді в "офіційній частині" візиту - в університеті. Там же були шматки з "Кобзаря - 2000" і нового роману "Щоденник моєї секретарки". Ну і історія з яблуком, з якого той роман весь і заварився. І вірші "третього Я". Гугліть - і будете в курсі.

Photobucket

Блека, наскільки я зрозуміла, поважає публіцистику братів, але не сприймає "пониження планки" до рівня аудиторії, коли йдеться про художні твори. Ну самі брати і кажуть, що люди, котрі читають публіцистику, і котрі читають їхню художню поезію і прозу - це різні аудиторії, які Капранови намагаються об"єднати романом про боса, чиєї секретарки той щоденник.

Віталій Капранов. Ну хіба не янгол з крилами?:)))

Photobucket

Під кінець зустрічі в універі продали чимало книжок, роздали вдвічі більше афтографів і пообнімалися з усіма охочими студентками;)

Photobucket

Я по-чесному планувала прогуляти вечірнє "Чаювання з братами Капрановими", тим паче, що запрошення коштувало 50 грн. Але після університету не змогла собі відмовити, про що не шкодую;)

Зала розкішна (хоча ставлення до "Клеопатри" відомо яке), публіка - як то кажуть, всі свої, всі рідні: Старе "Подільське братство" і "Рух" - тепер, так розумію, зійшлися в ГПР "Гідність", "Свободівці", декілька представників поетичного клубу "Ліра". Таке...

Photobucket

В ідеалі мав би бути дотриманий дрес-код: червоно-чорний одяг. Два столики, які його дотримали (себто люди, які за ними сиділи, ясний перець), виглядали дуже стильно.

Photobucket

Мені в цей момент було шкода, що я не в сукні, бо джинси до такого місця конкретно не комільфо. На другий раз принаряджуся:) Демчук обіцяє, що такі ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ПОДІЛЬСЬКОЇ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ відбуватимуться регулярно. Наступного разу мають намір привезти до Кам"янця Марію МАТІОС. Будемо виділи. А тим часом Віталій і Дмитро знову читали власні та чужі твори, перемежаючи їх співаною поезією.

Photobucket

Що вміють, те вміють. Поезія була сучасних авторів, дуже складна і вишукана. Очевидно, вечірня програма була розрахована таки на підготовленого слухача.

Photobucket

Було дійсно невимушене спілкування: про особисте, про книги, видавничу справу, про кіно, про життя... На одну пісню взяв до рук гітару видавець Олекса Буйницький, і я була вражена, наскільки дружно зал підхопив пісню. Зіспівана компанія:)))

Photobucket

Після закінчення вечора (3 години пролетіли просто на одному диханні) Віталій і Дмитро висловлювали організаторам щире захоплення і від публіки, і від самої організації заходу. Казали, що приїдуть ще:)

Photobucket

Але для ДЕКОГО вечір іще не завершився. Є один незмінний ритуал для всіх творчих видатних людей, що приїздять у наше місто: "фото" на пам"ять. Тобто, скульптурний портрет від скульптора Сергія Кляпетури:) Оце, наприклад, Малкович, іще не завершений.

Photobucket

А як ліпили братів Капранових - це тема для окремої історії:)

Photobucket

Tags: Культурная жізнь города
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments