?

Log in

No account? Create an account

KAMENETZ FOREVER

Камянець-Подільське віртуальне товариство

Previous Entry Share Next Entry
Коментар Валерія Каспрова щодо чуток навколо каньйона у Кам’янець-Подільському
ex_sglavred wrote in kam_pod

Валерій Каспров коментує чутки навколо діяльності міжнародної громадської організації «Наша спадщина» у каньйоні річки Смотрич . Він стверджує, що абсолютно усі дії волонтерів "Нашої спадщини" регламентовані офіційними документами – Перспективною програмою збереження каньйону та дозволами влади на благоустрій заповідної зони.

 

 

Проекту будівництва немає

МГО «Наша спадщина» подала всі необхідні документи для виготовлення архітектурного обґрунтування на розміщення тимчасових споруд в каньйоні, хоча цими питаннями має займатись відділ містобудування та архітектури згідно РІШЕННЯ виконкому.

 

У МГО «Наша спадщина» є лише дозвіл на вирубку дерев

На сьогодні ми маємо Рішення виконкому від 22 травня 2009 року про надання права організації «Наша спадщина» спільно з об’єднанням підліткових клубів за місцем проживання на реалізацію Перспективної програми збереження та раціонального використання природно-рекреаційних ресурсів Смотрицького каньйону в межах м. Кам’янець-Подільський на 2007-2015 роки.

 

24 вересня ми отримали ще одне Рішення міськвиконкому – про надання нам дозволу на санітарну розчистку каньйону в рамках «Рекреаційної зони №2», що ми зараз і робимо. Ми очищаємо каньйон від стихійного звалища сміття, самосійних зелених насаджень, аварійних дерев, кущів і чагарників.

 

Вирубали декілька сотень дерев

Звинувачення абсолютно безпідставні. Ніякої вирубки сотень дерев не було і не може бути. В акті №73 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, який затверджений вищевказаним РІШЕННЯМ виконкому, йде мова про загальну кількість (дерев, самосійних зелених насаджень, кущів, чагарників) 327 усіх разом. Також йдеться про якісний стан насаджень, що можуть видалятися, він має бути незадовільний або аварійний. Ми не виходимо за рамки закону, діємо згідно цього документу.

 

Місце під причал

Знімальна група Першого національного нібито побачила приготовлене місце під причал. Хочу сказати, що у Каньйоні в цьому місті колись були робочі шлюзи та човновий причал. На жаль, так як і багато речей, які залишились нам у спадок від Радянського Союзу, перебувають, по тих чи інших причинах, у занедбаному стані до сьогодні. Міська влада планує відновити причал, втім, ще невідомо, хто це буде робити – ми чи інші підрядники.

 

Пам’ятка може зникнути

Розмови про те, що пам’ятка загальнодержавного значення може зникнути від прибирання сміття та благоустрою, занадто роздуті. Навпаки, ми робимо природоохоронні заходи, передбачені Перспективною програмою збереження каньйону не з нашої ініціативи, а на прохання міської влади, яка не мала на це коштів, а ми взялися допомогти  рідному місту за власний рахунок.

 

Екологи запевняють, що рішення протизаконне

Як екологи можуть запевняти що рішення протизаконне, якщо програма була прийнята ще 2007 року, та в її розробці брали участь науковці відповідних служб.

 

Капітальне будівництво

У каньйоні жодне будівництво не ведеться, йде лише санітарна розчистка території та облаштування відпочинкової зони згідно затвердженої Перспективної програми.

 

Кадри будівництва з бетономішалкою підставлені

Кадри з телесюжету Першого національного про каньйон є підставленими, адже на території, де веде розчистку МГО «Наша спадщина», ніколи не було й не буде бетономішалки. За таке підставлення фактів можна сміливо до суду подавати, чим наші юристи і займуться.

 

Підняття рівня води

В Перспективній програмі розвитку каньйону йдеться про створення координаційно-наглядової ради, яка б опікувалась виконанням цієї програми. В неї мали ввійти представники управління житлово-комунального господарства, управління містобудування та архітектури, НІАЗ «Кам’янець», депутати міської ради, Дністровська державна регіональна інспекція екології та природних ресурсів, КП «Старе місто», КП «Кам’янецький парк», представники громадських організацій та НПП «Подільські товтри», науковий співробітник якого давав коментар Першому національному. За нашими даними з 2007 року, коли була прийнята і затверджена програма, рада так і не спромоглась зібратись, мабуть, тому науковий співробітник не знає, що мова не йде про підняття рівня води, а про поглиблення русла річки шляхом очищення згідно Перспективної програми, яку, я впевнений, мало хто читав. Найближчим часом ми розмістимо цей документ в інтернеті, нехай усі любителі пліткувати ознайомляться.


  • 1
А це він ексклюзивно для ЖЖ дав комент, чи то є копіпізд з якогось видання?

кстаті, знаю, шо у тебе єсть інфа по етому вопросу і ти ним актівно інтерисуєшся.
єсть шан через чорком пробитись в кийовську пресу. нада тєкст, фото і вспомогатєльна інфа.

Де я тобі текст візьму?

В мене штата пєйсатєлєй на роботі нема, та і я не на журналіста вчився.
Якшо комусь цікаво - то нехай курять
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=7396.0 - там куєва хупа сцилок по темі.

та я шарю, я ж не тойво тіпа "сідай пиши!"

спасіба за хуєву кучу.

вибачте, але він, сука, підар. напиздів три мішка вовни.

Ну і молодець - відповів. А я не проти, щоб в каньйоні діти бавились. І своїх поведу туди.

Ну і відповідь! Молодець Валерію! Задрали ці дибіли, не дають нормальним людям працювати! Я Вас підтримую!

  • 1